Katalog IKEA na rok 2016

23 lip 2015
Witajcie!
Ciepłe dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i relaksującym zajęciom, jak np. czytanie, opalanie i przeglądanie czasopism.

W Polsce katalog IKEA na rok 2016 jest jeszcze niedostępny, ale już dzisiaj możecie go obejrzeć na stronie USA. Być może polska wersja nie będzie dokładnie taka sama, ale i tak z chęcią przejrzałam jego strony :)


Strony z podlinkowanego niżej katalogu, które szczególnie zwróciły moją uwagę:


1. Kuchnia, jadalnia i salon w jednym pomieszczeniu? 

Dlaczego nie :) Klimat bardzo "mój". Z tego wnętrza bije spokój (inni nazwaliby to nudą, nie przeszkadza mi to ;)). Widzę tam moją rodzinę, każdy zajęty "swoimi" sprawami, a jednak wszyscy razem. Cudo!
2. Ogromna, domowa biblioteka.

Wydaje się, że będzie przeszłością w niedalekiej przyszłości - czytniki, e-booki i mobilne wersje książek zyskują na popularności. Jednak wśród moich klientów zazwyczaj musi znaleźć się miejsce dla ulubionych czytadeł. Jak u Was wyglądają zbiory książkowe? Dodajcie zdjęcia swoich bibliotek w komentarzach! :)
3. Przestronna pracownia.

Niemal każdy, kto zajmuje się mniej lub bardziej kreatywnymi sprawami marzy o własnej, przestronnej pracowni, w której mógłby bez obawy o uszkodzenie codziennego wyposażenia wnętrza malować, fotografować i tworzyć. Oh!4. Szklarnia w domu. 

Zauroczyły mnie selery naciowe z recyklingu. O ich drugim życiu wiedziałam już wcześniej, ale może dla Was będzie to zaskoczeniem, że seler, którego końcówkę od strony korzenia wstawisz do wody... odrośnie! :)


5. Domowa spiżarnia.

Moja wymarzona spiżarnia w moim wymarzonym domu ;) Pełna pyszności i... porządku! :D6. Dziecięce pokoje wolne od tęczy.

Dziecięce pokoje w neutralnych barwach zyskują na popularności. IKEA promuje ten trend w dwóch dziecięcych wnętrzach dla dzieci w różnych wieku. Czy dziecięcy pokój od wejścia musi oślepiać tęczą? Ależ skąd! :)


Dokładne obejrzenie katalogu IKEA z roku na rok stało się u mnie rytuałem. Nie oceniam jakości mebli, wybieram interesujące rozwiązania, podglądam, inspiruję się :)

Co mnie zaskoczyło w katalogu IKEA online? Realistyczna para lecąca z garnków i nie tylko! WOW!
Zobaczcie sami: {kliknij i obejrzyj katalog IKEA na rok 2016}

Kupujecie meble w IKEA, czy zwiedzacie i wychodzicie "tylko" z torbą dodatków? ;)
Pozdrawiam!
Natalia