Salon z aneksem kuchennym w bieli i drewnie - Polskie Wnętrza

10 mar 2016

Witajcie!
Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam aranżację z Polski. Drugą już z serii Polskie Wnętrza! Pierwszy wpis dotyczył metamorfozy kuchni - zapraszam :)

Dzisiejszy wpis dotyczy mieszkania Magdaleny, która zgodziła się pokazać i opisać swój salon z aneksem kuchennym - według mnie jest się czym zainspirować! :)
ANEKS KUCHENNY - biel i drewno

Kuchnia zajmuje powierzchnię 11m2, jest duża i przestrzenna oraz bardzo jasna. Meble kuchenne, to górne szafki w kolorze białym (mat), które wspaniałe komponują się z dolnymi w kolorze ciemnego orzecha. Między kuchnią, a salonem znajduje się stół o stabilnej konstrukcji, dzięki drewnianym nogom ustawionym pod kątem. Blat wykonany z płyty MDF posiada wnękę na podgrzewacze, świeże zioła, czy kwiaty :) Zamykając wnękę tworzy się gładki blat. Krawędzie stołu są w dębowym kolorze kontrastującym z białym blatem. Do stołu od strony kuchni dostawiona jest ławka mogąca pomieścić kilka osób. Siedzisko to płyta laminowana, a nogi wykonane zostały z drewna. Natomiast od strony salonu znajdują się dwa krzesła z wygodną i ergonomiczną formą oparcia. Pod stołem widać dywan z graficznym wzorem i białe lampy ze złotym środkiem.


SALON - biały i szary

Salon to 22m2. W centralnym jego punkcie znajduje się narożnik z bardzo dużą powierzchnią siedzenia oraz z funkcja spania okazjonalnego. Estetyczne wykończenie z tylu pozwala postawić narożnik na środku pokoju. W salonie dominuje prostota oraz stonowane kolory mebli.


No i jak? Ja, mimo, że preferuję osobną kuchnię to mogłabym JUŻ tam zamieszkać - dlatego, że część kuchenna jest w fajny sposób oddzielona od salonu - częścią jadalnianą.

Pytanie na koniec:
Salon z aneksem, czy oddzielna kuchnia? :)

PS. Jeśli chcesz pokazać na naszym blogu swoje wnętrze lub myślisz nad metamorfozą, ale nie wiesz jak się do niej zabrać, zapraszam do kontaktu! :)