KONKURS dla Projektantów, Grafików i Architektów Wnętrz - Antalis Design Awards

6 lip 2017
Rusza konkurs Antalis Design Awards!
Jeśli interesujesz się sztuką, jesteś projektantem, architektem wnętrz, zajmujesz się grafiką, jesteś studentem uczelni artystycznej - to propozycja i szansa dla Ciebie!

Konkurs trwa od 26 czerwca do 20 sierpnia 2017 i odbywa się w dwóch kategoriach, niżej krótki opis każdej z nich.


Kategoria DESIGN 

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie w tej kategorii, Twoim zadaniem jest przygotowanie projektu tapety o wymiarach 4m x 3m dla nowoczesnego biura start-up.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wymiary pracy: 4000 mm x 3000 mm
Rozdzielczość: 150 DPI
Kolor: CMYK
Format: PDF
Maksymalna waga pliku: 10 MB

Kategoria ART 

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu okładki notesu formatu A5.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wymiary pracy: 148 mm x 210 mm
Rozdzielczość: 300 DPI
Kolor: CMYK
Format: PDF
Maksymalna waga pliku: 10 MB

W obu przypadkach pod uwagę będzie brana pomysłowość oraz kreatywność, dokładność i walory estetyczne. Tematyka i sposób kreacji pracy są dowolne. Dopuszczalne jest korzystanie z ilustracji, fotografii oraz napisów. Pamiętaj, że projekt musi spełniać pewne wymagania techniczne opisane na stronie organizatora konkursu oraz posiadać pełne prawa autorskie projektu. Koniecznie zachowaj oryginalny plik!

Wychodząc na przeciw uczestnikom, przygotowane zostały wzory plików do pobrania, na których możesz pracować. To powinno ułatwić Ci pracę.

Twoją twórczość będzie oceniać grono autorytetów, ekspertów w dziedzinie designu i sztuki. Jurorką w konkursie jest, między innymi Natalia Nguyen, prowadząca program "Pan i Pani House", a także: Dawid Korzekwa - projektant graficzny, Jarosław Bujny – absolwent Projektowania Graficznego ASP w Gdańsku, Andrzej Pągowski – artysta grafik, a także Xavier Jouvet - Dyrektor ds. Marketingu i Zakupów Grupy Antalis.

NAGRODY
W każdej kategorii:
I miejsce – 4000 zł
II miejsce – 1000 zł
III miejsce – 1000 zł
Nagroda publiczności – 500 zł
Oraz statuetki, które wręczone będą podczas imprezy, która odbędzie się 28 września 2017 roku.


Szczegółowe informacje, specyfikację i regulamin konkursu znajdziesz na stronie https://www.antalisawards.pl 
Powodzenia!


O organizatorze konkursu: Firma Antalis (www.antalis.pl) jest liderem w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej: papierów dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów z tworzyw sztucznych.